Wybierz swój oddział:

Tu nas znajdziesz:

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Zapisz się

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

Liczba miejsc, ze względu na zapewnienie najwyższej jakości usług, jest ograniczona. Zgłoszenia możesz dokonać również telefonicznie.

Zapisz się

close

Strona główna» Ogólne» Oferta edukacyjna » Akademia doskonalenia nauczycieli

Akademia doskonalenia nauczycieli

Oddajemy do Państwa rąk propozycję AKADEMII DOSKONALENIA NAUCZYCIELI, nawiązującą do holistycznych teorii edukacji.

Holizm w edukacji to nie tylko rozwój ucznia w warunkach szkolnych i życiowych, to także rozwój nauczyciela, jego umiejętności osobistych i zawodowych, ale także warunków pracy jakie gwarantuje mu system edukacji w Polsce i na świecie.


Naszą ofertę szkoleń, kursów, warsztatów i innych inicjatyw edukacyjnych podzieliliśmy na kilkanaście grup tematycznych, gwarantujących, naszym zdaniem, holistyczne podejście do rozwoju edukacji w polskich szkołach.

Doskonalenie nauczycieli jest priorytetem. To właśnie nauczyciel, jako pedagog i człowiek, jest przecież odpowiedzialny za rozwój młodego społeczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń!

Poleć znajomym

Jesteś naszym słuchaczem - jeżeli polecisz naszą szkołę jednej osobie, nie płacisz nam ostatniej raty czesnego (potwierdzenie osoby przyjętej).

Jeżeli polecisz nas dwóm osobom (potwierdzenie osób przyjętych), nie płacisz nam dwóch ostatnich rat czesnego, itd

zobacz wszystkie promocje »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące wiadomości od Akademi Zdrowia, wpisz swój adres e-mail do poniższego formularza i naciśnij przycisk Dodaj Adres.

Nasze marki

Przychodnia Malinowa


Dołącz do nas