Wybierz swój oddział:

Tu nas znajdziesz:

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Zapisz się

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

Liczba miejsc, ze względu na zapewnienie najwyższej jakości usług, jest ograniczona. Zgłoszenia możesz dokonać również telefonicznie.

Zapisz się

close

Strona główna» Ogólne» Projekty unijne » Świętokrzyska Akademia Umiejętności - KIELCE » Aktualności

Aktualności

Projekt „Świętokrzyska Akademia Umiejętności”, zakończyła się już czwarta edycja kursów: fryzjerski z elementami wizażu oraz  kosmetyczny z elementami wizażu i stylizacją paznokci. Kursy te łącznie ukończyło 64 kobiety w wieku 18-34 oraz po 45 roku życia. Uczestniczki to osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo, mieszkające na terenie woj. świętokrzyskiego. Najlepsze kursantki odbywają 3 miesięczne staże w zawodach, w których ukończyły szkolenia. Ponadto wszyscy uczestnicy tych kursów otrzymali zaświadczenia i dyplomy, które dają im uprawnienia do wykonywania zawodu.


Zakończyła się rekrutacja do pierwszej edycji projektu „Świętokrzyska Akademia Umiejętności”

Projekt realizowany na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej II stopnia w ramach Priorytetu VI „Rynek pracy otwarty dla wszystkich”, Działanie 6.1. „Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie” Poddziałanie 6.1.1 „Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy Program Operacyjny Kapitał Ludzki

 

Utworzone zostały dwie grupy. Grupa I szkolenie zawodowe: „Kurs fryzjerski z elementami wizażu” oraz grupa II szkolenie zawodowe: „Kurs kosmetyczny z elementami wizażu i stylizacją paznokci”. Uczestniczki projektu w dniach 8 i 9 listopada przeszły warsztaty aktywnego poszukiwania pracy podczas których nabyły umiejętności pisania CV i listu motywacyjnego, prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej, umiejętność poruszania się po rynku pracy, analiza ofert pracy.

Szkolenia zawodowe dla grupy I „Kurs fryzjerski z elementami wizażu” rozpoczyna się zajęciami dnia 15.11.2010. Szkolenie zawodowe dla grupy II „Kurs kosmetyczny z elementami wizażu i stylizacją paznokci” rozpoczyna się zajęciami dnia 16.11.2010 roku. Wszystkie zajęcia będą odbywały się w siedzibie firmy w Kielcach na ulicy Św. Leonarda 18.

Zapraszamy do zapisywania się na nasze bezpłatne szkolenia. Informujemy, że mamy wolne miejsca na drugą edycję szkoleń. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie firmy w Kielcach na ulicy Św. Leonarda 18. Planowany termin rozpoczęcia drugiej edycji szkoleń luty 2011 rok. O przyjęciu na szkolenie decyduje min. termin złożenia formularza zgłoszeniowego. Formularz trzeba dostarczyć osobiście wraz z zaświadczeniem z biura pracy o posiadaniu statusu osoby bezrobotnej lub nieaktywnej zawodowo. Formularze oceniane są przez Komisje rekrutacyjną. Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie zostają poinformowane o tym fakcie drogą telefoniczną.

 

Poleć znajomym

Jesteś naszym słuchaczem - jeżeli polecisz naszą szkołę jednej osobie, nie płacisz nam ostatniej raty czesnego (potwierdzenie osoby przyjętej).

Jeżeli polecisz nas dwóm osobom (potwierdzenie osób przyjętych), nie płacisz nam dwóch ostatnich rat czesnego, itd

zobacz wszystkie promocje »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące wiadomości od Akademi Zdrowia, wpisz swój adres e-mail do poniższego formularza i naciśnij przycisk Dodaj Adres.

Nasze marki

Przychodnia Malinowa


Dołącz do nas