Wybierz swój oddział:

Tu nas znajdziesz:

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Zapisz się

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

Liczba miejsc, ze względu na zapewnienie najwyższej jakości usług, jest ograniczona. Zgłoszenia możesz dokonać również telefonicznie.

Zapisz się

close

Strona główna» Ogólne» Z życia szkoły » Bydgoski Festiwal Nauki ( 20-23 maja 2015 )

Bydgoski Festiwal Nauki ( 20-23 maja 2015 )

 21 maja 2015 odbył się wykład na temat chorób odzwierzęcych oraz pokaz właściwej pielęgnacji psa. Mieli Państwo możliwość zapoznania się z zarysem wiedzy, którą na co dzień zdobywają nasi słuchacze na kierunku Technik Weterynarii oraz uczestnicy kursu Groomer - fryzjer zwierząt. Miłośnicy zwierząt na pewno złapali bakcyla nauki, nasza szkoła policealna cieszy się wśród Nich dużą popularnością!

 

 

22 maja 2015 odbył się pokaz starożytnego masażu gorącymi kamieniami. Jest to nie tylko masaż leczniczy, ale również doskonały sposób na relaks. Nasza szkoła posiada bogatą ofertę edukacyjną w zakresie masażu. Są to zarówno kursy zawodowe, jak i szkoła policealna. Zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie Technik Masażysta wynosi u nas 100%!

 

22 maja 2015 odbyły się zajęcia warsztatowe o tematyce Yoga flow - praca z ciałem, oddechem i umysłem. Uczestnicy mieli okazję doznać chwil relaksu w harmonii z własnym organizmem w myśl idei "w zdrowym ciele - zdrowy duch"... jesteśmy w końcu Akademią Zdrowia.

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomym

Jesteś naszym słuchaczem - jeżeli polecisz naszą szkołę jednej osobie, nie płacisz nam ostatniej raty czesnego (potwierdzenie osoby przyjętej).

Jeżeli polecisz nas dwóm osobom (potwierdzenie osób przyjętych), nie płacisz nam dwóch ostatnich rat czesnego, itd

zobacz wszystkie promocje »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące wiadomości od Akademi Zdrowia, wpisz swój adres e-mail do poniższego formularza i naciśnij przycisk Dodaj Adres.

Nasze marki

Przychodnia Malinowa


Dołącz do nas