Wybierz swój oddział:

Tu nas znajdziesz:

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Zapisz się

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

Liczba miejsc, ze względu na zapewnienie najwyższej jakości usług, jest ograniczona. Zgłoszenia możesz dokonać również telefonicznie.

Zapisz się

close

Strona główna» Ogólne» Rekrutacja » Dlaczego my?

Dlaczego my?

KOMFORT NAUKI WE WŁASNYCH PRACOWNIACH !

Akademia Zdrowia posiada własne, doskonale wyposażone pracownie zawodowe. Jesteśmy nowoczesną szkoła i zależy nam, aby nasi słuchacze pracowali na najwyższej jakości sprzęcie. Zapewniamy pomoce dydaktyczne oraz niezbędne materiały. Dbamy nie tylko o funkcjonalność, ale również o estetykę pracowni. Zostały zaprojektowane przez profesjonalnych architektów tak, aby nauka w nich przebiegała najefektywniej i najprzyjemniej.

NISKIE CENY I DOGODNE WARUNKI PŁATNOŚCI

Czesne w Akademii Zdrowia jest konkurencyjnie niskie. Nie płacisz wpisowego, a o pierwszej wpłacie pomyślisz dopiero jak już zdążysz zadomowić się w naszej szkole. Za najwyższą jakość płacisz tak niewiele.

PRAKTYKI PRZEDE WSZYSTKIM

W naszych szkołach i na naszych kursach ponad 70 % zajęć to zajęcia praktyczne. Dzięki temu mamy pewność, że absolwent naszej szkoły ma „fach w ręku”, a nawet „w małym palcu” i poradzi sobie z każdym zawodowym wyzwaniem.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE

W Akademii Zdrowia przyjazna atmosfera czeka już od progu. Profesjonalna i miła obsługa sekretariatu pomoże, doradzi, udzieli każdej potrzebnej informacji. Wysoce wykwalifikowana i wyspecjalizowana kadra, posiadająca uprawnienia pedagogiczne jest tu właśnie dla Ciebie. Celem naszych wykładowców jest przekazanie swojej szerokiej wiedzy i wykształcenie niezbędnych umiejętności w nowoczesny, przyjazny dla słuchacza i bardzo efektywny sposób. Przyjdź i sprawdź.

WYBIERZ WAŁAŚCIWY KIERUNEK I UCZ SIĘ TEGO CO LUBISZ

W naszej szkole możesz uczyć się na wielu kierunkach, które dostosowujemy na bieżąco do aktualnych potrzeb na rynku pracy. Nie mamy kierunków, po których trudno będzie Ci znaleźć pracę. Więc nie czekaj i zapisz się na kierunek najbardziej zbieżny z twoimi zainteresowaniami i uzdolnieniami.

AGENCJA ZATRUDNIENIA

Akademia Zdrowia pragnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich słuchaczy. Jeżeli wiesz już na pewno, co chcesz robić w życiu, postaramy się ułatwić Ci znalezienie Twojej wymarzonej pracy. Zajmujemy się doradztwem zawodowym i pośrednictwem pracy.

SERCE W CENTRUM MIASTA

Nasze szkoły znajdują się w samym centrum miasta, dzięki czemu po zajęciach wszędzie masz blisko. Nie stracisz też czasu na dojazdy na drugi koniec miasta.

 

 

Poleć znajomym

Jesteś naszym słuchaczem - jeżeli polecisz naszą szkołę jednej osobie, nie płacisz nam ostatniej raty czesnego (potwierdzenie osoby przyjętej).

Jeżeli polecisz nas dwóm osobom (potwierdzenie osób przyjętych), nie płacisz nam dwóch ostatnich rat czesnego, itd

zobacz wszystkie promocje »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące wiadomości od Akademi Zdrowia, wpisz swój adres e-mail do poniższego formularza i naciśnij przycisk Dodaj Adres.

Nasze marki

Przychodnia Malinowa


Dołącz do nas