Wybierz swój oddział:

Tu nas znajdziesz:

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Zapisz się

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

Liczba miejsc, ze względu na zapewnienie najwyższej jakości usług, jest ograniczona. Zgłoszenia możesz dokonać również telefonicznie.

Zapisz się

close

Strona główna» Ogólne» MŁODZI - KREATYWNI » HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

1.Rekrutacja

         Rekrutacja w ramach KKZ A.25 zakończyła się dnia 17.02.2017r
Wszystkie osoby, które zgłosiły się do udziału w  Projekcie Młodzi - kreatywni w ramach KKZ A.25 zostały zakwalifikowane. 

             Rekrutacja w ramach KKZ A.62 zakończyła się dnia 20.02.2017r
Wszystkie osoby, które zgłosiły się do udziału w  Projekcie Młodzi -kreatywni w ramach KKZ A.62 zostały zakwalifikowane. 

2. Indywidualne doradztwo zawodowe 

        W dniu 15.03.2017 rozpoczęło się indywidualne doradztwo zawodowe dla pierwszych Uczestników Projektu Młodzi- kreatywni w ramach kwalifikacji A.62. Doradztwo prowadzone będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. 

        W dniu 13.03.2017 rozpoczęło się indywidualne doradztwo zawodowedla pierwszych UczestnikówProjektu Młodzi - kreatywni w ramach kwalifikacji A.25. Doradztwo prowadzone będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWYM HARMONOGRAMEM DORADZTWA ZAWODOWEGO

3. Grupowe doradztwo zawodowe 

       W dniu 29 marca 2017 rozpoczęło się grupowe doradzwto zawodowe dla Uczestników Projektu Młodzi - kreatywni w ramach kwalifikacji A.62 oraz kwalifikacji A.25. Doradztwo prowadzone będzie od 29 mara do 31 marcaw godzinach porannych.

4. Rozpoczęcie zajęć na kwalifikacji A.62

W dniu 11.04.2017 rozpoczęły się zajęcia dla Uczestników Projektu w kwalifikacji A.62. Z harmonogramem zajęc moża zapoznać się tklikając tutaj

 5. Rozpoczęcie zajęć na kwalifikacji A.25

W dniu 22.04.2017 ropoczęły się zajęcia na dla Uczestników Projektu w kwalifikacji A.25. Z harmonogram zajęć można zapoznać się klikając tutaj

 

Poleć znajomym

Jesteś naszym słuchaczem - jeżeli polecisz naszą szkołę jednej osobie, nie płacisz nam ostatniej raty czesnego (potwierdzenie osoby przyjętej).

Jeżeli polecisz nas dwóm osobom (potwierdzenie osób przyjętych), nie płacisz nam dwóch ostatnich rat czesnego, itd

zobacz wszystkie promocje »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące wiadomości od Akademi Zdrowia, wpisz swój adres e-mail do poniższego formularza i naciśnij przycisk Dodaj Adres.

Nasze marki

Przychodnia Malinowa


Dołącz do nas