Loader

szkoły młodzieżowe, policealne i dla dorosłych

Technik Fotografii i Multimediów

bg

Łódź

Oddział główny

marker

ul. Jana Kilińskiego 21

90-205 Łódź

marker

tel. 42 255 77 00

tel./fax 42 255 77 01

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00

Zarezerwuj miejsce już dziś!

download!

Opis:

Technik fotografii to ktoś, kto może zrobić zdjęcia ślubne czy komunijne, ale i ktoś, kto może zostać uznanym reporterem, pracować dla prasy, czy szerzej – różnego rodzaju mediów. Może też zaszyć się w zaciszu swojego atelier i wykonywać zdjęcia portretowe znanym i nieznanym ludziom, albo też – stawiając na sztukę – eksperymentować ze starymi technikami lub oddać się śledzeniu najnowszych trendów technologicznych. Może też – kontynuować naukę na studiach, wybierając bądź to drogę artystyczną, bądź… Sam wybierz!

Technik multimediów łączy wiele talentów i umiejętności. To ktoś, kto zna się i na fotografii, i filmie, i montażu, wie co nieco o organizacji produkcji spotów reklamowych, filmów zarówno o zacięciu artystycznym – w tym: niszowych – jak i umie przygotować zaplecze kampanii wyborczej, zrelacjonować ważne wydarzenie społeczne, lub po prostu – zebrać dostępne informacje i, w atrakcyjnej dla odbiorcy formie, przedstawić je w dowolnym medium, na przykład – na platformie internetowej albo – na Saharze… Bo czemu nie?

Uczniowie w okresie nauki w szkole zdobywają niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną w ramach wybranego zawodu oraz przygotowują się do egzaminu dojrzałości w przyjaznej atmosferze, którą tworzą sami uczniowie jak i wspaniała kadra dydaktyczna zawsze służąca wsparciem. Lekcje odbywają w bezpiecznych przestronnych pracowniach lekcyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne.

W trakcie trwania nauki uczeń przystępuje do dwóch egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

K1 Rejestracja, obróbka i publikacja obrazu

K2 Realizacja projektów multimedialnych

W ramach nauki zawodu uczeń odbywa praktyki zawodowe.

Po ukończeniu szkoły absolwent kierunku przystępuje do egzaminu dojrzałości.

Na co jeszcze czekasz? Przychodź! Czekamy na Ciebie!!!

 

Pozostała oferta szkoleniowa

bg
bg
bg
bg
bg
bg

Nasze marki

przychodnia_malinowa

malinowa_akademia

TOEIC - miniatura

Uwaga ! ! ! 

W związku z decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Słuchaczy od dnia 12.03.2020 do środy 25 marca wszystkie zajęcia w Akademii Zdrowia zostały odwołane.