Wybierz swój oddział:

Tu nas znajdziesz:

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Zapisz się

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

Liczba miejsc, ze względu na zapewnienie najwyższej jakości usług, jest ograniczona. Zgłoszenia możesz dokonać również telefonicznie.

Zapisz się

close

Strona główna» Ogólne» Aktualności » Kurs stylizacji paznokci w Kielcach

Aktualności

Kurs stylizacji paznokci w Kielcach

Zainwestuj w swój wygląd i naucz się dbać o siebie.

Już wkrótce z kolejną edycją kursu STYLIZACJI PAZNOKCI. Dowiesz się jak pielęgnować dłonie, stopy i paznokcie, jak je przedłużać oraz zdobić.

Rezerwacja miejsc w sekretariacie Akademii Zdrowia w Kielcach, al. IX Wieków 8/24 oraz pod numerami tel: 41 368-00-66 lub 41 360-00-66.

Zawartość www.akademia-zdrowia.pl, a także plany i programy nauczania oraz inne publikacje Akademii Zdrowia, podlegają prawom autorskim. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Akademią Zdrowia.


« powrót
Poleć znajomym

Jesteś naszym słuchaczem - jeżeli polecisz naszą szkołę jednej osobie, nie płacisz nam ostatniej raty czesnego (potwierdzenie osoby przyjętej).

Jeżeli polecisz nas dwóm osobom (potwierdzenie osób przyjętych), nie płacisz nam dwóch ostatnich rat czesnego, itd

zobacz wszystkie promocje »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące wiadomości od Akademi Zdrowia, wpisz swój adres e-mail do poniższego formularza i naciśnij przycisk Dodaj Adres.

Nasze marki

Przychodnia Malinowa


Dołącz do nas