Wybierz swój oddział:

Tu nas znajdziesz:

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Zapisz się

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

Liczba miejsc, ze względu na zapewnienie najwyższej jakości usług, jest ograniczona. Zgłoszenia możesz dokonać również telefonicznie.

Zapisz się

close

Strona główna» Ogólne»

O nas

    Szkoła przyjazna osobom niepełnosprawnym 

 

AKADEMIA ZDROWIA

SERCE W ŚRODKU MIASTA

- rok założenia 1998 -

 

To, czym chcemy się podzielić to coś więcej niż nauka. Mamy dla Was niecodzienną kombinację. Pomysł stworzenia Akademii Zdrowia Izabeli Łajs zrodził się z chęci zaspokojenia potrzeb edukacyjno-zawodowych naszych klientów. Dlatego bierzemy odpowiedzialność za Wasze wykształcenie i za Wasze dobre samopoczucie. Na rynku usług edukacyjnych działamy już od 1998 roku i możemy już to powiedzieć: AKADEMIA ZDROWIA jest lekiem i sposobem na życie.
 
W naszej centrali, w Łodzi znajduje się żółto-niebieskie graffiti. To właśnie symbol nieograniczonych możliwości, które Wam dajemy. Dla jednych to graffiti będzie znakiem doskonałych kwalifikacji, dla innych symbolem pracy, dla jeszcze innych wyobrażeniem wspaniałej zabawy. 
 

W słonecznych kolorach Akademii Zdrowia Wasze niezwykłe marzenia będą się rozwijać, nabierać barw i urzeczywistniać. Wszystko dlatego, że ludzie Akademii Zdrowia mają czas dla każdego z Was. Naszymi działaniami kierują uczciwe zasady, ponieważ dbamy o wysoki poziom tej placówki. W Akademii Zdrowia swoje miejsce znajduje wielu różnych ludzi: uczą się u nas osoby młode, uczą się dorośli, organizujemy bezpłatne szkolenia dla bezrobotnych, a nauczyciele i pielęgniarki podwyższają swoje kwalifikacje. 

Mamy swoje filie w pięciu miastach: Łodzi, Warszawie, Rzeszowie, Kielcach i Bydgoszczy.

Organizujemy kursy zawodowe dla dorosłych oraz podwyższamy kwalifikacje pielęgniarek i położnych. Nasze szkoły policealne posiadają uprawnienia szkoły publicznej, czyli:
  • realizujemy programy nauczania poszczególnych kierunków zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej
  • wykładają u nas wykwalifikowani pedagodzy
  • przeprowadzamy egzaminy zawodowe oraz maturalne
  • wydajemy świadectwa wystawione przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.
  • ponadto nasi słuchacze mogą otrzymać BEZPŁATNIE stosowne zaświadczenie do ZUS, MOPS czy WKU o kontynuacji nauki.


To przede wszystkim dzięki Wam również nieustannie się uczymy.
Dlatego tak bardzo różnimy się od innych placówek edukacyjnych.
 
  

 

Poleć znajomym

Jesteś naszym słuchaczem - jeżeli polecisz naszą szkołę jednej osobie, nie płacisz nam ostatniej raty czesnego (potwierdzenie osoby przyjętej).

Jeżeli polecisz nas dwóm osobom (potwierdzenie osób przyjętych), nie płacisz nam dwóch ostatnich rat czesnego, itd

zobacz wszystkie promocje »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące wiadomości od Akademi Zdrowia, wpisz swój adres e-mail do poniższego formularza i naciśnij przycisk Dodaj Adres.

Nasze marki

Przychodnia Malinowa


Dołącz do nas