Wybierz swój oddział:

Tu nas znajdziesz:

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Zapisz się

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

Liczba miejsc, ze względu na zapewnienie najwyższej jakości usług, jest ograniczona. Zgłoszenia możesz dokonać również telefonicznie.

Zapisz się

close

Strona główna» Ogólne» Oferta edukacyjna

Oferta edukacyjna

AKADEMIA ZDROWIA prowadzi szkoły policealne (z uprawnieniami szkoły publicznej) dla dorosłych i młodzieży pełnoletniej na kierunkach m.in. technik usług kosmetycznych, technik masażysta, technik weterynarii, opiekun medyczny. Jesteśmy również instytucją prowadzącą kształcenie podyplomowe pielęgniarek i położnych.

Wybierz  formę kształcenia, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zapoznaj się z tym co możemy Ci w tym zakresie zaoferować. Oferta, którą oglądasz dotyczy aktualnie wybranego miasta.

Jeżeli jednak pojawią się jakieś pytania - chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku między godziną 9.00 a 17.00. Przyjdź lub zadzwoń, a na pewno uzyskasz wszelkie niezbędne informacje i fachową poradę.

 

 

Poleć znajomym

Jesteś naszym słuchaczem - jeżeli polecisz naszą szkołę jednej osobie, nie płacisz nam ostatniej raty czesnego (potwierdzenie osoby przyjętej).

Jeżeli polecisz nas dwóm osobom (potwierdzenie osób przyjętych), nie płacisz nam dwóch ostatnich rat czesnego, itd

zobacz wszystkie promocje »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące wiadomości od Akademi Zdrowia, wpisz swój adres e-mail do poniższego formularza i naciśnij przycisk Dodaj Adres.

Nasze marki

Przychodnia Malinowa


Dołącz do nas