Wybierz swój oddział:

Tu nas znajdziesz:

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Zapisz się

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

Liczba miejsc, ze względu na zapewnienie najwyższej jakości usług, jest ograniczona. Zgłoszenia możesz dokonać również telefonicznie.

Zapisz się

close

Strona główna» Ogólne» Rekrutacja

Rekrutacja

W dzisiejszych czasach sytuacja na rynku pracy nie jest łatwa – w dynamicznym i zmiennym otoczeniu wolnorynkowym swobodnie poruszają się tylko osoby elastyczne i spełniające oczekiwania pracodawców. Gwarancję zatrudnienia daje ukończenie renomowanej szkoły czy zdobycie zawodu, na który jest zapotrzebowanie na rynku pracy.

Akademia Zdrowia jest szkołą nowoczesną, kształcącą w zawodach bardzo popularnych, poszukiwanych przez pracodawców. Osiągamy wysokie efekty pracy, z uwagi na przygotowywanie osób do pracy w istniejących firmach i zakładach, a także możliwości tworzenia własnych stanowisk pracy.

Kształcimy w kierunkach takich jak: technik masażysta, technik usług kosmetycznych, technik usług fryzjerskich, technik farmaceutyczny, technik weterynarii, technik administracji, technik rachunkowości, technik obsługi turystycznej, technik hotelarstwa, instruktor rekreacji ruchowej, stylistka paznokci i wielu innych.

Największym zainteresowaniem wśród młodych ludzi cieszą się: szkoła fryzjerska, szkoła kosmetyczna oraz szkoła masażu, a także farmacji i weterynarii, gdyż dają one absolwentom konkretny zawód poszukiwany na rynku pracy.

Zgłoś się do sekretariatu Akademii Zdrowia a pomożemy obrać Ci właściwy kierunek. Jesteśmy przecież dla Ciebie.

 

Poleć znajomym

Jesteś naszym słuchaczem - jeżeli polecisz naszą szkołę jednej osobie, nie płacisz nam ostatniej raty czesnego (potwierdzenie osoby przyjętej).

Jeżeli polecisz nas dwóm osobom (potwierdzenie osób przyjętych), nie płacisz nam dwóch ostatnich rat czesnego, itd

zobacz wszystkie promocje »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące wiadomości od Akademi Zdrowia, wpisz swój adres e-mail do poniższego formularza i naciśnij przycisk Dodaj Adres.

Nasze marki

Przychodnia Malinowa


Dołącz do nas