Wybierz swój oddział:

Tu nas znajdziesz:

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Zapisz się

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

Liczba miejsc, ze względu na zapewnienie najwyższej jakości usług, jest ograniczona. Zgłoszenia możesz dokonać również telefonicznie.

Zapisz się

close

Strona główna» Ogólne» Projekty unijne » Podkarpacka Akademia Umiejętności Zawodowych » REKRUTACJA

REKRUTACJA


REKRUTACJA

 

 

Rekrutacja otwarta, prowadzona będzie w sposób ciągły na terenie województwa podkarackiego w okresie od 1 sierpnia 2017 r. do momentu zrekrutowania kompletu uczestników.

 

 

2.    Do udziału w projekcie mogą zostać zakwalifikowani mieszkańcy województwa podkarpackiego spełniający kryteria udziału w projekcie.

 

3.    Dokumenty rekrutacyjne będą dostępne w Biurze Projektu w Rzeszowie  przy Jagielońskiej 5, do   pobrania podczas spotkań informacyjnych z potencjalnymi kandydatami na uczestników projektu oraz na stronie internetowej projektu.

 

4.   Komplet dokumentów rekrutacyjnych należy wypełnić czytelnie, w języku polskim i złożyć osobiście w Biurze Projektu, przekazać przedstawicielowi AKADEMII ZDROWIA  na spotkaniu informacyjnym zorganizowanym w miejscu wskazanym przez pracowników AKADEMII ZDROWIA.

 

5.    Komplet dokumentów rekrutacyjnych powinien zawierać:

 

  • formularz zgłoszeniowy - do pobrania tutaj
  • oświadczenie uczestnika projektu - do pobrania tutaj
  • kwestionariusz danych osobowych - do pobrania tutaj

 

 

6.    Ankieta rekrutacyjna oraz Załączniki muszą być podpisane własnoręcznie przez kandydata.

 

 

7.    Przyjmowane będą jedynie kompletne, poprawnie wypełnione dokumenty rekrutacyjne.

 

 

8.    Niekompletna dokumentacja rekrutacyjna, jak również dokumenty rekrutacyjne dostarczone w sposób inny, niż wymagany, będą odrzucane, ze względu na niespełnienie kryteriów formalnych, z możliwością ponownego złożenia formularza w wymaganym terminie oraz zgodnie z wymaganymi warunkami.

 

 

 

Poleć znajomym

Jesteś naszym słuchaczem - jeżeli polecisz naszą szkołę jednej osobie, nie płacisz nam ostatniej raty czesnego (potwierdzenie osoby przyjętej).

Jeżeli polecisz nas dwóm osobom (potwierdzenie osób przyjętych), nie płacisz nam dwóch ostatnich rat czesnego, itd

zobacz wszystkie promocje »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące wiadomości od Akademi Zdrowia, wpisz swój adres e-mail do poniższego formularza i naciśnij przycisk Dodaj Adres.

Nasze marki

Przychodnia Malinowa


Dołącz do nas