Loader

szkoły młodzieżowe, policealne i dla dorosłych

Rekrutacja

bg

Rzeszów

ul. Jagiellońska 5

marker

ul. Jagiellońska 5

35-025 Rzeszów

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Zarezerwuj miejsce już dziś!

AKADEMIA ZDROWIA to szkoła inna niż wszystkie…
jeżeli chcesz osiągnąć sukces i zdobyć wymarzony zawód zapisz się już dziś!

Nauka w szkołach policealnych rozpoczyna się w lutym (semestr letni) oraz we wrześniu (semestr zimowy). Nabór do szkół młodzieżowych prowadzony jest w systemie elektronicznym ( zapraszamy do zakładki szkoły młodzieżowe). Nabór na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe oraz krótkie formy kształcenia trwa przez cały rok. Jeśli zdecydowałeś się na kierunek kształcenia, wypełnij formularz, który znajdziesz w zakładce zarezerwuj sobie miejsce. Dzięki temu masz zarezerwowane miejsce na interesującym Cię kierunku. Dokumenty potrzebne przy zapisie podane są w zakładce „wymagane dokumenty”.

Pozostała oferta szkoleniowa

bg
bg
bg
bg
bg

Nasze marki

przychodnia_malinowa

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dn. 15 lutego 2019r. w sprawie ogólnych celów i zadań kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U.2019 poz.316)

Od września 2019r. nie ma możliwości zapisu i kształcenia się na kierunku Technik Weterynarii od pierwszego semestru w szkołach policealnych dla dorosłych.

 

Istnieje możliwość dołączenia we wrześniu 2019r. do grup już istniejących na II semestr (dla osób, które ukończyły semestr pierwszy) i III semestr (dla osób, które ukończyły pierwszy rok nauki) .

Zapraszamy również na kursy weterynaryjne: GROOMER, BEHAWIORYZM, DIETETYKA WETERYNARYJNA (więcej informacji w zakładce KURSY)”

Akademia Zdrowia w Rzeszowie