Wybierz swój oddział:

Tu nas znajdziesz:

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

Zapisz się

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

Liczba miejsc, ze względu na zapewnienie najwyższej jakości usług, jest ograniczona. Zgłoszenia możesz dokonać również telefonicznie.

Zapisz się

close

Strona główna» Ogólne» Oferta edukacyjna »

Szkoły dla dorosłych

Jeżeli tu trafiłeś to oznacza, że podążasz za trendami panującymi na rynku pracy i czujesz potrzebę poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

Oddajemy w Twoje ręce szeroką ofertę szkół dla dorosłych. Sam zdecyduj, jaka forma kształcenia jest dla Ciebie najlepsza. Proponujemy ci naukę w szkołach dwuletnich i rocznych.

Nasze zajęcia odbywają się we własnych, nowoczesnych, komfortowych i estetycznych pracowniach, w pełni wyposażonych w specjalistyczny sprzęt potrzebny do nauki. Nasi wykładowcy są cenionymi praktykami i specjalistami w danych dziedzinach, posiadającymi uprawnienia do pracy w szkole. Nauka przebiega w przyjaznej atmosferze i szybko przynosi efekty.

Zapoznaj się z naszą ofertą, a na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie. Każdy kierunek jest dokładnie opisany, tak byś mógł dowiedzieć się jak najwięcej. Jeżeli jednak pojawią się jakies pytania - chętnie na nie odpowiemy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku między godziną 9.00 a 17.00. Przyjdź lub zadzwoń, a na pewno uzyskasz wszelkie niezbędne informacje i fachową poradę.

Opisy zawodów pochodzą ze strony www.praca.gov.pl

Poleć znajomym

Jesteś naszym słuchaczem - jeżeli polecisz naszą szkołę jednej osobie, nie płacisz nam ostatniej raty czesnego (potwierdzenie osoby przyjętej).

Jeżeli polecisz nas dwóm osobom (potwierdzenie osób przyjętych), nie płacisz nam dwóch ostatnich rat czesnego, itd

zobacz wszystkie promocje »

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące wiadomości od Akademi Zdrowia, wpisz swój adres e-mail do poniższego formularza i naciśnij przycisk Dodaj Adres.

Nasze marki

Przychodnia Malinowa


Dołącz do nas