Loader

szkoły młodzieżowe, policealne i dla dorosłych

FRYZJER i PRACOWNIK BIUROWY + ECDL

 

Akademia Zdrowia zaprasza na bezpłatny kurs fryzjer ? czeladnik, który przygotuje Cię do wykonywania zawodu. Na kursie dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji oraz będziesz miał możliwość zastosować je w praktyce w naszej pracowni fryzjerskiej.

Zapraszamy również na bezpłatny kurs ? pracownik biurowy + ECDL. Kurs ten umożliwi Ci przygotowanie do pracy na stanowisku pracownik administracyjno ? biurowy, zarówno poprzez dostarczenie wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Dodatkowo otrzymasz Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych

 

Szkolenia organizowane są w ramach projektu ?Młodzi zmieniają świętokrzyski rynek pracy? Działania kierowane  są dla osób do 29 roku życia, nie pracujących oraz zamieszkujących województwo świętokrzyskie. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy. W ramach kursów zapewniamy:

  •  stypendium szkoleniowe
  •  zwrot kosztów dojazdu
  • catering
  • staże zawodowe

Chętne osoby zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego w Akademii Zdrowia, al. IX Wieków Kielc 8/24 lub do kontaktu telefonicznego.

 

Akademia Zdrowia

Al. IX Wieków Kielc 8/24

25-516 Kielce

Tel. 41/368-00-66; 41/360-00-66

e-mail: kielce@akademia-zdrowia.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

 

Wróć do aktualności

Nasze marki

przychodnia_malinowa