Loader

szkoły młodzieżowe, policealne i dla dorosłych

SZKOŁY POLICEALNE – CZY WARTO?

 

 

Czy tytuł OPIEKUNA MEDYCZNEGO pomaga znaleźć dobrą pracę?

Ukończenie szkoły policealnej o profilu OPIEKUN MEDYCZNY otwiera drogę do kariery w, m.in. szpitalach publicznych jak i niepublicznych zespołach opieki zdrowotnej, hospicjach, sanatoriach, ośrodkach pomocy społecznej, zakładach opiekuńczo-leczniczych, klubach seniora. OPIEKUNOWIE MEDYCZNI często zakładają własną działalność gospodarczą i odwiedzają podopiecznych w ramach prywatnej praktyki. Zawód ten gwarantuje wysokie zarobki w takich krajach jak np. Niemcy, Irlandia czy Wielka Brytania. Na rynku znajdują się firmy pośredniczące między tymi krajami i Polską, które gwarantują legalny pobyt, ubezpieczenie i naukę języka.

Czy ukończenie szkoły policealnej o profilu TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH pomaga znaleźć dobrą pracę?

Ukończenie szkoły policealnej o profilu TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH pomaga znaleźć pracę w takich miejscach jak małe i ekskluzywne salony kosmetyczne, hotele i ośrodki SPA, kluby seniora, czy produkcje filmowe i teatralne (wizaż, charakteryzacja). Szkoła policealna o tym profilu to świetna podstawa do kontynuowania nauki na kursach uzupełniających jak np. STYLIZACJA PAZNOKCI, WIZAŻ, ZABIEGI HENNĄ, które pozwolą rozwijać się w wąskiej dziedzinie kosmetologii.

Czy TECHNIK MASAŻYSTA to zawód przyszłości?

Ukończenie szkoły policealnej o profilu TECHNIK MASAŻYSTA to zawód dla osób komunikatywnych i tych, których męczy siedząca i monotonna praca biurowa. Pozwala rozwijać się w gabinetach masażu, zakładach opieki medycznej, salonach kosmetycznych. SPA i klubach sportowych. Od monotonii tego zawodu chronią coraz to nowe trendy i szerokie spektrum rodzajów masażu. Popularne teraz są m.in. – MASAŻ LECZNICZY, GORĄCYMI KAMIENIAMI, BAŃKĄ CHIŃSKĄ, CZEKOLADĄ, ORIENTALNY, GORĄCĄ ŚWIECĄ i wiele innych.

Wróć do aktualności

Nasze marki

przychodnia_malinowa

malinowa_akademia

TOEIC - miniatura