Loader

szkoły młodzieżowe, policealne i dla dorosłych

Nabór elektroniczny

 

Informujemy kandydatów do klas pierwszych,  że od dnia 21.05.2018 rozpoczął się nabór elektroniczny do szkół ponadgimnazjalnych.

 

 

 

Przeczytaj nasz poradnik. Co zrobić, by wziąć udział w rekrutacji?

 

  1. Najpierw należy zalogować się w systemie rekrutacyjnym.                                                                                                                                      Uczniowie zamieszkujący w Łodzi  logują się za pośrednictwem strony: lodz.eomikron.pl.                                                                                         Uczniowie zamieszkujący województwo łódzkie logują się natomiast na stronie: www.lodzkie.edu.com.pl/kandydat  
  2. Następnie należy uzupełnić swoje dane oraz wyszukać szkołę do której chcesz kandydować.       W naborze elektronicznym możesz wybrać 3 szkoły ponadgimnazjalne (nie ma ograniczeń w wyborze liczby oddziałów  w 3 wybranych przez Ciebie szkołach). Pamiętaj! Szkoła pierwszego wyboru to ta, na której zależy Ci najbardziej.
  3. Następnie należy wydrukować wniosek i zanieść podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego  do szkoły pierwszego wyboru. Termin końcowy naboru elektrycznego to 20 czerwca 2018. 
  4. Od 22 czerwca do 26 czerwca masz czas, aby wprowadzić do systemu oceny ze świadectwa, wyniki z egzaminu gimnazjalnego oraz uzupełnić informacje o osiągnięciach. Następnie musisz zanieść do szkoły pierwszego wyboru kopię świadectwa, zaświadczenia o wynikach egzaminu i dokumenty potwierdzające konkursy. Termin na wykonanie tego kroku mija 27 czerwca.
  5. Po złożeniu podania i dokumentów potwierdzających osiągnięcia zaloguj się do systemu i sprawdź, czy szkoła pierwszego wyboru zaakceptowała Twoje zgłoszenie i osiągnięcia. Jeśli nie, to zgłoś się do niej niezwłocznie w celu wyjaśnienia niezgodności.
  6. Jeżeli wybrałeś Akademia Technikum dla Młodzieży od 22 czerwca 2018 do 04 lipa 2018 musisz pobrać z sekretariatu szkoły skierowanie na badania wykonywane prze lekarza Medycyny Pracy. Badania dla kandydatów do szkół Akademii Zdrowia wykonuje bezpłatni Przychodnia Zdrowia Malinowa na ulicy Kilińskiego 21 w Łodzi.
  7. 02 lipca 2018 o godzinie 12.00 w sekretariacie szkoły zostaną wywieszone listy wstępnie zakwalifikowanych uczniów. Nie zapomnij sprawdzić czy będzie tam Twoje nazwisko.
  8. Jeżeli znalazłeś się w gronie kandydatów do Liceum lub Technikum  musisz jeszcze potwierdzić swój wybór. Aby to zrobić, trzeba dostarczyć do szkoły oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum oraz oryginał zaświadczenia o wynikach z egzaminu gimnazjalnego. Masz na to czas od 2 lipca do 14 lipca.
  9. 10 lipca o godzinie 12.00 wywiesimy ostateczne listy osób zakwalifikowanych.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w naborze elektronicznym nie przejmuj się. Zawsze możesz w sekretariacie naszej szkoły złożyć podanie o przyjecie do pierwszej klasy w sposób tradycyjny.

Rekrutujemy również do klasy wyższych !

Więcej informacji pod numerem telefonu 42 255 77 00

Wróć do aktualności

Nasze marki

przychodnia_malinowa

malinowa_akademia

TOEIC - miniatura