Loader

szkoły młodzieżowe, policealne i dla dorosłych

Szkolenia fryzjerskie STREFA BEAUTY

1. Kurs barberski

Charakterystyka: Barber to ktoś więcej niż zwykły fryzjer męski – to prawdziwy specjalista od stylizacji mężczyzny. Jeżeli chcesz rozwinąć swoje umiejętności i opanować strzyżenie takimi technikami jak fade, undercut lub pompadour, to jest to coś właśnie dla Ciebie. O tym, że barberstwo cieszy się w Polsce coraz większą popularnością (wśród klientów i pracodawców!) nie musimy przypominać.

Zakres: W ramach naszego kursu będziesz uczestniczyć nie tylko w pokazach klasycznego golenia głowy i twarzy, ale opanujesz także strzyżenie brody i konturów golenia. Poza tym nauczysz się metod pracy z głowami o różnym kształcie, poznasz linie porostu włosów. Zrozumiesz jakie znaczenie dla efektu finalnego ma długość włosa i kierunek czesania. A to jeszcze nie wszystko! W ramach kursu przewidywane są pokazy, podczas których zapoznasz się z różnymi technikami strzyżenia. Opanujesz także stylizację i dobór produktów które będziesz wykorzystywać w swojej codziennej pracy. Będziesz miał również możliwość doskonalenia swoich nowo nabytych umiejętności podczas praktycznej pracy z modelami.

Na zakończenie szkolenia otrzymasz dyplom ukończenia kursu w języku polskim i angielskim.

2. ABC koloryzacji – chłodne blondy

Charakterystyka: Kurs skierowany jest do osób, które chcą zdobyć praktyczną oraz teoretyczną wiedzę na temat zaawansowanych technik koloryzacji włosów- szczególnie w tonacji chłodnych blondów.

Zakres: Uczestnik szkolenia w czasie jego trwania zdobywa gruntowną wiedzę z zakresu kolorometrii, farbowania całościowego oraz tonowania włosów. Specyfika szkolenia koncentruje się na koloryzacji blond oraz technikach rozjaśniania włosów i farbowania siwizny. Zapewniamy także wszelkie materiały niezbędne podczas ćwiczeń praktycznych. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów dysponujących stopniem mistrza w swojej specjalności na terenie pięciu województw, w których znajdują się filie naszej Akademii.

Na zakończenie szkolenia otrzymasz dyplom ukończenia kursu w języku polskim i angielskim.

3. Upięcia okolicznościowe

Charakterystyka: Kurs skierowany jest do osób, które chcą zdobyć praktyczne i teoretyczne umiejętności w zakresie modelowania fryzur okolicznościowych zaawansowanymi technikami.

Zakres: Uczestnik szkolenia zdobywa sprawdzona wiedzę dotyczącą podstaw stylizacji, metod tworzenia fal i loków, tapirowania, a także upięć codziennych, biznesowych i okolicznościowych (stylizacja ślubna). Szkolenia prowadzone są przez specjalistów dysponujących stopniem mistrza w swojej specjalności na terenie pięciu województw, w których znajdują się filie naszej Akademii.

Na zakończenie szkolenia otrzymasz dyplom ukończenia kursu w języku polskim i angielskim.

4. Koloryzacja BLOND

Charakterystyka: Kurs skierowany jest do osób, które chcą zdobyć wiedzę i przydatne umiejętności dotyczące prawidłowej koloryzacji blond oraz właściwych technik rozjaśniania włosów.

Zakres: Uczestnik podczas trwania szkolenia zgłębia tajniki uzyskiwania perfekcyjnego blondu oraz pełnej blasku koloryzacji a także wiedzę praktyczną w zakresie strzyżenia i wykończenia fryzury. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów dysponujących stopniem mistrza w swojej specjalności na terenie pięciu województw, w których znajdują się filie naszej Akademii.

Na zakończenie szkolenia otrzymasz dyplom ukończenia kursu w języku polskim i angielskim.

Nasze marki

przychodnia_malinowa

malinowa_akademia

TOEIC - miniatura