Loader

szkoły młodzieżowe, policealne i dla dorosłych

Technik Fotografii i Multimediów

bg

Łódź

Oddział główny

marker

ul. Jana Kilińskiego 21

90-205 Łódź

marker

tel. 42 255 77 00

tel./fax 42 255 77 01

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00

Zarezerwuj miejsce już dziś!

download!

Opis:

Technik fotografii i multimediów

Technik fotografii i multimediów to kierunek dla osób, które obawiają się, że ich artystyczne pasje nie przyniosą im bezpieczeństwa zawodowego i finansowego. Fototechnik to zawód, który otwiera furtkę do bardzo wielu możliwości na rynku pracy. Praktyczne umiejętności obsługi aparatu, programów graficznych daje solidne podstawy do pracy w studiach fotograficznych, e-commerce. Oprócz przygotowania technicznego, stawiamy również na rozwój poczucia estetyki, kreatywności i dobrego smaku. Połączenie techniki, pasji oraz wsparcia dobrych wykładowców, przyszły technik fotografii i multimediów posiądzie wiedzę o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej i freelance. 

Nauka na kierunku technik weterynarii trwa 5 lat, a zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. W trakcie trwania nauki uczeń przystępuje do dwóch egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie:

K1 Rejestracja, obróbka i publikacja obrazu

Egzamin ten potwierdza wiedzę zakresie m.in posługiwania się terminologią w zakresie fotografii i grafiki komputerowej, prowadzenia kontroli procesów obróbki i kopiowania obrazów pod względem technologicznym i jakościowym, przestrzegania zasad techniki świetlnej w realizacji oświetlenia planu zdjęciowego, przestrzegania zasad techniki świetlnej w realizacji oświetlenia planu zdjęciowego.

K2 Realizacja projektów multimedialnych

Przygotowując się do tego egzaminu, przyszły technik fotografii i multimediów nauczy się, m.in. dobierania oprogramowania do tworzenia grafiki, animacji i efektów specjalnych, stosowania metod i techniki tworzenia internetowych projektów multimedialnych, przestrzegania zasad publikacji i aktualizacji gotowego projektu internetowego, określania źródeł pozyskiwania materiałów cyfrowych.

Gdzie znajdzie pracę technik fotografii i multimediów?

Telewizja, wytwórnie filmowe, laboratoria fotograficzne – usługowe, profesjonalne i przemysłowe, przemysł fotooptyczny, optyczny, optoelektroniczny, komputerowy i informatyczny, wydawnictwa, drukarnie, agencje graficzne i reklamowe. 

Zarobki:

2500 zł – 5000 zł

Wizytówką naszej szkoły jest przede wszystkim bardzo dobra kadra wykwalifikowanych specjalistów oraz pracownie lekcyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne. 

Dodatkowo, uczniowie Akademii Zdrowia otrzymują zniżki na specjalne kursy, podczas których doskonalą swoje kompetencje oraz na starcie, mogą wpisać dodatkowe umiejętności i kwalifikacje do swojego CV, m.in. kosmetyczne, medyczne, weterynaryjne.

W ramach nauki zawodu uczeń odbywa praktyki zawodowe w agencjach reklamowych, studiach fotograficznych i graficznych.

Po ukończeniu szkoły absolwent kierunku przystępuje do egzaminu dojrzałości. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 42 255 77 00! Odpowiemy na wszystkie pytania!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEJ SZKOŁY!

 

Pozostała oferta szkoleniowa

bg
bg
bg
bg
bg
bg

Nasze marki

przychodnia_malinowa

malinowa_akademia

TOEIC - miniatura