Loader

szkoły młodzieżowe, policealne i dla dorosłych

Technik Programista

bg

Łódź

Oddział główny

marker

ul. Jana Kilińskiego 21

90-205 Łódź

marker

tel. 42 255 77 00

tel./fax 42 255 77 01

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00

Zarezerwuj miejsce już dziś!

download!

Opis:

Technik programista

Technik programista to kierunek, który kompleksowo przygotowuje ucznia do rozpoczęcia kariery na rynku IT. Zawód programisty otwiera furtkę do pracy na wysoko opłacanych stanowiskach w korporacjach, dużych firmach jak i własnej działalności gospodarczej i pracy jako freelancer przy projektowaniu aplikacji, programów i systemów. W naszych technikum, uczeń zdobędzie wiedzę o tworzeniu programów komputerowych oraz nadzorowaniu procesu wdrażania ich. Na kierunku technik programista, oprócz zagadnień zawodowych jak: tworzenie aplikacji komputerowych, rozwijania systemów nadzorujących pracę sprzętu komputerowego, jak systemów operacyjnych czy sterowników, stawiamy również na przygotowanie ucznia na realia wejścia w rynek pracy i przedsiębiorczość. 

Nauka na kierunku technik programista trwa 5 lat, a zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. W trakcie trwania nauki uczeń przystępuje do dwóch egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie:

INF. 03. Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych.

Egzamin ten potwierdza wiedzę zakresie m.in bezpieczeństwa i higieny pracy, podstaw informatyki, projektowania stron internetowych, projektowania i administrowania bazami danych, programowania aplikacji internetowych oraz języka obcego zawodowego. 

INF. 04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji.

Przygotowując się do tego egzaminu, przyszły programista nauczy się, m.in. projektowania, programowania, tworzenia i testowania zaawansowanych aplikacji webowych, desktopowych oraz mobilnych. 

Gdzie znajdzie pracę technik programista?

Przedsiębiorstwa usługowe zajmujące się projektowaniem, tworzeniem i obsługą systemów informatycznych, przedsiębiorstwa zajmujące się hostingiem oraz projektowaniem, tworzeniem i administracją witryn internetowych oraz innych technologii webowych, przedsiębiorstwach zajmujących się tworzeniem programów desktopowych i aplikacji internetowych, tworzeniem aplikacji mobilnych, projektowaniem UI, modelowaniem, projektowaniem i drukiem 3D.

Zarobki:

2500 zł – 4500 zł

Wizytówką naszej szkoły jest przede wszystkim bardzo dobra kadra wykwalifikowanych specjalistów oraz pracownie lekcyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne. 

Dodatkowo, uczniowie Akademii Zdrowia otrzymują zniżki na specjalne kursy, podczas których doskonalą swoje kompetencje oraz na starcie, mogą wpisać dodatkowe umiejętności i kwalifikacje do swojego CV, m.in. kosmetyczne, medyczne, weterynaryjne.

W ramach nauki zawodu uczeń odbywa praktyki zawodowe w przedsiębiorstwach związanych z branżą IT. 

Po ukończeniu szkoły absolwent kierunku przystępuje do egzaminu dojrzałości. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 42 255 77 00! Odpowiemy na wszystkie pytania!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEJ SZKOŁY!

Pozostała oferta szkoleniowa

bg
bg
bg
bg
bg
bg

Nasze marki

przychodnia_malinowa

malinowa_akademia

TOEIC - miniatura