Loader

szkoły młodzieżowe, policealne i dla dorosłych

Technik Reklamy

bg

Łódź

Oddział główny

marker

ul. Jana Kilińskiego 21

90-205 Łódź

marker

tel. 42 255 77 00

tel./fax 42 255 77 01

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00

Zarezerwuj miejsce już dziś!

download!

Opis:

Technik reklamy

Technik reklamy to kierunek dla osób, które chcą przekuć swoją kreatywność w pracę zawodową oraz chcą nabyć podstawy edukacyjne do budowania ścieżki kariery w rzeczywistości, w której kreacja buduje popyt. Na kierunku technik reklamy uczniowie rozwijają się na wielu płaszczyznach – przeprowadzają analizy marketingowe, uczą się zbierać informacje na temat zleceniodawcy i jego oczekiwań, szukają informacji niezbędne do realizowania kampanii oraz wyciągają wnioski z badań rynku. Oprócz tego technik reklamy uczy się nawiązywać wartościowe kontakty z klientami – pozyskiwać ich do współpracy, prezentować usługi reklamowe. 

Nauka na kierunku technik reklamy trwa 5 lat, a zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. W trakcie trwania nauki uczeń przystępuje do dwóch egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie:

PGF. 07. Wykonywanie przekazu reklamowego. 

Egzamin ten potwierdza wiedzę zakresie m.in. rozpoznawania rynku produktów i usług reklamowych na podstawie analizy ekonomicznej i marketingowej, stosowania narzędzi marketingu, stosowania metody kalkulacji cen, identyfikowania typu klientów, negocjowania oraz przygotowania umowy sprzedaży produktów i usług reklamowych.

PGF. 08. Zarządzanie kampanią reklamową.

Przygotowując się do tego egzaminu, przyszły technik reklamy nauczy się, m.in. określania celu przekazu reklamowego, dobierania narzędzi promocji, określania mechanizmów wpływających na tworzenie reklamy, stosowania różnych form i środków projektowania reklamy, stosowania przepisów prawa autorskiego i własności intelektualnej.

Gdzie znajdzie pracę technik reklamy?

Działy marketingu przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych i handlowych, biura ogłoszeń, działy promocji środków masowego przekazu, agencje i studia graficzne, agencje do spraw kontaktów z prasą, prasa, radio i telewizja. 

Zarobki:

3000 zł – 9000 zł

Wizytówką naszej szkoły jest przede wszystkim bardzo dobra kadra wykwalifikowanych specjalistów oraz pracownie lekcyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne. 

Dodatkowo, uczniowie Akademii Zdrowia otrzymują zniżki na specjalne kursy, podczas których doskonalą swoje kompetencje oraz na starcie, mogą wpisać dodatkowe umiejętności i kwalifikacje do swojego CV, m.in. kosmetyczne, medyczne, weterynaryjne.

W ramach nauki zawodu uczeń odbywa praktyki zawodowe w agencjach reklamowych oraz działach marketingu przedsiębiorstw produkcyjnych lub handlowych

Po ukończeniu szkoły absolwent kierunku przystępuje do egzaminu dojrzałości. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 42 255 77 00! Odpowiemy na wszystkie pytania!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEJ SZKOŁY!

 

 

Pozostała oferta szkoleniowa

bg
bg
bg
bg
bg
bg

Nasze marki

przychodnia_malinowa

malinowa_akademia

TOEIC - miniatura