Loader

szkoły młodzieżowe, policealne i dla dorosłych

Kurs angielskiego

Zapraszamy na

BEZPŁATNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

na poziomie A1, A2 lub B1 realizowany w ramach projektu

“Akademia języka angielskiego na Podkarpaciu”.

Szkolenie skierowane jest do osób powyżej 25 roku życia, zamieszkujących województwo podkarpackie, pracujących, uczących się bądź bezrobotnych. W szczególności zapraszamy osoby w wieku 50+, o niskich kwalifikacjach zawodowych, rodziców samotnie wychowujących dzieci, posiadających Kartę Dużej Rodziny oraz osoby niepełnosprawne.

Uczestnikom zapewniamy:

  • 120 godzin nauki języka angielskiego z wykwalifikowaną kadrą lektorów
  • Materiały szkoleniowe – podręcznik z ćwiczeniami
  • Egzamin zewnętrzny z certyfikatem TOEIC Bridge  międzynarodowy certyfikat znajomości języka.

Wróć do aktualności

Nasze marki

przychodnia_malinowa

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dn. 15 lutego 2019r. w sprawie ogólnych celów i zadań kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U.2019 poz.316)

Od września 2019r. nie ma możliwości zapisu i kształcenia się na kierunku Technik Weterynarii od pierwszego semestru w szkołach policealnych dla dorosłych.

 

Istnieje możliwość dołączenia we wrześniu 2019r. do grup już istniejących na II semestr (dla osób, które ukończyły semestr pierwszy) i III semestr (dla osób, które ukończyły pierwszy rok nauki) .

Zapraszamy również na kursy weterynaryjne: GROOMER, BEHAWIORYZM, DIETETYKA WETERYNARYJNA (więcej informacji w zakładce KURSY)”

Akademia Zdrowia w Rzeszowie