Loader

szkoły młodzieżowe, policealne i dla dorosłych

Kursy dla najmłodszych

Dzieci uczą się najszybciej-przyprowadź swoje dziecko do nas !

Kursy dla dzieci, to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dobranymi grami aktywizującymi i motywującymi. Pozwalają one zapobiegać znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału. Dzieci uwielbiają zajęcia taką metodą.

Nowy materiał, słówka i struktury gramatyczne, są wprowadzane w małych partiach, przy wykorzystaniu zabaw, obrazków bądź ruchów lektora.

My rozumiemy, że dzieci rozwijają się i odnoszą sukcesy w szkole, kiedy nauka przebiega w sposób interaktywny, angażujący i zawiera elementy zabawy.

Nasi nauczyciele, sale lekcyjne i metody nauczania zachęcają dzieci do eksperymentów językowych, budowania pewności siebie i rozwijania umiejętności komunikowania się w języku obcym. Zapewniamy bezpieczne, wspierające i stymulujące środowisko do nauki.

Dzieci posiadają naturalną zdolność uczenia się języków obcych, co skutecznie wykorzystujemy i rozwijamy podczas naszych zajęć. W atmosferze zabawy dziecko osłuchuje się z dźwiękami języka obcego i próbuje je naśladować, deklamując rymowanki, śpiewając piosenki, ale przede wszystkim wykonując i wydając różne polecenia. Dziecko czerpie dużo radości z nauki mówienia oraz rozumienia słów i zwrotów w języku obcym. Te nowe umiejętności pobudzają także rozwój połączeń nerwowych w rozwijającym się mózgu dziecka. W rezultacie ułatwi mu to przyswajanie wiadomości z innych dziedzin wiedzy w przyszłości. W trakcie roku szkolnego, organizujemy lekcje pokazowe dla rodziców, by mieli okazję zobaczyć to, czego już nauczyły się ich pociechy.

Angielski dla dzieci to zajęcia dla młodych odkrywców językowych.

Cel: Zbudowanie i wzmacnianie kompetencji językowych dzieci i młodzieży oraz przygotowanie do pierwszego w życiu certyfikatu językowego.

Zajęcia w grupach: 5 – 10 osób.

Czas trwania:  2 x w tygodniu po 90 min. Koszt miesięczny 150 zł.

 

Nasze marki

przychodnia_malinowa