Loader

szkoły młodzieżowe, policealne i dla dorosłych

Technik usług fryzjerskich

bg

Warszawa

ul. Jana Kazimierza 45/5

marker

ul. Jana Kazimierza 45/5

01-248 Warszawa

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Zarezerwuj miejsce już dziś!

download!

Opis:

Nauka w szkole trwa 4 lata. W trakcie trwania nauki uczeń przystępuje do dwóch egzaminów zawodowdych ( potwierdzających kwalifikacje w zawodzie) : Wykonywanie projektów fryzur oraz Stylizacja fryzur z wykorzystaniem technik wizualizacji. W 3 klasie uczeń zobowiązany jest do odbycia 160 godzin praktyk zawodowych.

Po ukończeniu szkoły absolwent kierunku przystępuje do egzaminu dojrzałości.

Czym zajmuje się Technik Usług Fryzjerskich ?
Technik usług fryzjerskich posiada wiedzę z dziedziny szeroko pojętego fryzjerstwa. Absolwent tego kierunku może prowadzić oraz ma pełne predyzspozycje do zarządzania salonem fryzjerskich zarówno pod względem praktycznym jak i estetycznym. Posiada również umiejętność zarządzania zespołem oraz zna podstawy komunikacji z klientem, które są bardzo ważne w tym zawodzie.

Technik Usług Fryzjerskich jest jednak przede wszystkim stylistą fryzur, dokonuje analizy kolorystycznej i przeprowadza zabiegi koloryzacji.

Technik Usług Fryzjerskich zna również zasady sprzedaży i ekspozycji artykułów fryzjerskich, potrafi ocenić je pod względem jakościowym i estetycznym.

Gdzie może pracować Technik Usług Fryzjerskich ?
Technik usług fryzjerskich znajdzie zatrudnienie w renomowanych salonach fryzjerskich. Posiada również kwalifikacje niezbędne do otworzenia własnej działalności gospodarczej.

Pozostała oferta szkoleniowa

bg
bg
bg
bg

Nasze marki

przychodnia_malinowa